Zniżka na booking (96 zł lub 10%) i na airbnb (138 zł)

JONP_booking

Przed Wami jeszcze wrześniowe wakacyjne wyjazdy lub weekendowy wyjazd i szukacie taniego noclegu? Polecamy Wam dwie aktualne zniżki na Booking >>> lub na Airbnb >>>, jedna w wysokości 96 zł (25 USD) druga to 10% wartości rezerwacji i inne, a na AIRBNB o wartości 138 zł, wszystkie do wykorzystania na noclegi! :) Szczegóły znajdziecie poniżej.
jakoszczedzacnapodroze.pl


BOOKING.COM (ZNIŻKI W WYSOKOŚCI 96 PLN, 65 PLN, 60PLN, 50 PLN i 10% wartości rezerwacji)

1) Zniżka 25 USD (96 PLN)

Booking.com tego serwisu nie trzeba opisywać, bo go chyba wszyscy znają ;)

Jak otrzymać zniżkę (zwrot) w wysokości 96 PLN (25 USD)?

  • Wystarczy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z tego linka >>>.  Po przejściu na stronę booking pojawi się Wam informacja o zniżce.

Zniżka (zwrot) o wartości 96 zł zostanie zwrócona na kartę po zrealizowanym noclegu. (By otrzymać zwrot, łączna kwota za nocleg musi wynosić minimum 50 USD). Aby otrzymać zwrot na kartę musimy zapisać dane karty w swoim profilu na bookingu (W tym celu wchodzimy w booking.com -> Informacje o Tobie -> Dane Kart -> Użyj tej karty, aby odebrać nagrodę.

button_odbierz-zwrot-zl-usd-za-swoja-rezerwacje-na-booking-com


2) Zniżka 10% Wartości rezerwacji

Jak otrzymać zniżkę (zwrot) 10% wartości rezerwacji?

  • Wystarczy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z tego linka >>>.  Po przejściu na stronę booking pojawi się Wam informacja o zniżce (10%).

Zniżka (zwrot) 10% wartości rezerwacji zostanie zwrócona na kartę po zrealizowanym noclegu. (By otrzymać zwrot, łączna kwota za nocleg musi wynosić minimum 10USD). Aby otrzymać zwrot na kartę musimy zapisać dane karty w swoim profilu na bookingu (W tym celu wchodzimy w booking.com -> Informacje o Tobie -> Dane Kart -> Użyj tej karty, aby odebrać nagrodę.

button_odbierz-zwrot-w-wysokosci-wartosci-rezerwacji-na-booking-com


3) Zniżka 15 EUR (65 PLN)

Jak otrzymać zniżkę (zwrot) w wysokości 65 PLN (15 EUR)?

  • Wystarczy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z tego linka >>>.  Po przejściu na stronę booking pojawi się Wam informacja o zniżce.

Zniżka (zwrot) o wartości 65 zł zostanie zwrócona na kartę po zrealizowanym noclegu. (By otrzymać zwrot, łączna kwota za nocleg musi wynosić minimum 120 EUR). Aby otrzymać zwrot na kartę musimy zapisać dane karty w swoim profilu na bookingu (W tym celu wchodzimy w booking.com -> Informacje o Tobie -> Dane Kart -> Użyj tej karty, aby odebrać nagrodę.

button_odbierz-zwrot-zl-eur-za-swoja-rezerwacje-na-booking-com


4) Zniżka 1000 RUB (60 PLN) 

Jak otrzymać zniżkę (zwrot) w wysokości 60 PLN (1000 RUB)?

  • Wystarczy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z tego linka >>>.  Po przejściu na stronę booking pojawi się Wam informacja o zniżce.

Zniżka (zwrot) o wartości 60 zł zostanie zwrócona na kartę po zrealizowanym noclegu. (By otrzymać zwrot, łączna kwota za nocleg musi wynosić minimum 500 PLN). Aby otrzymać zwrot na kartę musimy zapisać dane karty w swoim profilu na bookingu (W tym celu wchodzimy w booking.com -> Informacje o Tobie -> Dane Kart -> Użyj tej karty, aby odebrać nagrodę.

button_odbierz-zwrot-zl-rub-za-swoja-rezerwacje-na-booking-com


5) Zniżka 50 PLN 

Jak otrzymać zniżkę (zwrot) w wysokości 50 PLN?

  • Wystarczy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z tego linka >>>.  Po przejściu na stronę booking pojawi się Wam informacja o zniżce.

Zniżka (zwrot) o wartości 50 zł zostanie zwrócona na kartę po zrealizowanym noclegu. (By otrzymać zwrot, łączna kwota za nocleg musi wynosić minimum 350 PLN). Aby otrzymać zwrot na kartę musimy zapisać dane karty w swoim profilu na bookingu (W tym celu wchodzimy w booking.com -> Informacje o Tobie -> Dane Kart -> Użyj tej karty, aby odebrać nagrodę.

button_odbierz-zwrot-zl-za-swoja-rezerwacje-na-booking-com


AIRBNB (zniżka w wysokości 138 zł):

Airbnb – to portal istniejący od sierpnia 2008 roku z siedzibą główną w San Francisco, Kalifornia – to zaufany rynek społeczności zajmujący się pośrednictwem w wynajmie całych mieszkań, apartamentów czy też samych pokoi. Airbnb łączy ludzi dzięki wyjątkowym doświadczeniom z podróży dostępnych na każdą kieszeń w ponad 65 000 miast i 191 krajach. 

Osoby, które jeszcze nie rezerwowały noclegu korzystając z Airbnb >>> mogą otrzymać zniżkę w wysokości 138 PLN na pierwszy nocleg!

Jak otrzymać zniżkę w wysokości 138 PLN na start?

  • Przejdźcie na stronę Airbnb korzystając z  tego linka >>>.
  • Zarejestrujcie się poprzez stronę z informacją o odbiorze zniżki w wysokości 138 zł.
  • Po wypełnieniu formularza, potwierdźcie swoją rejestrację w otrzymanym mailu i uzupełnijcie swój profil.

Zniżka o wartości 138 zł zostanie naliczona automatycznie dla noclegów gdzie minimalna łączna kwota to 300 zł.

button_odbierz-zl-na-swoja-pierwsza-rezerwacje-na-airbnb


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, dołącz do naszych czytelników i zarejestruj się na nasz newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymywać informację o kolejnych interesujących wpisach prosto na skrzynkę mailową. 


Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/JakOszczedzacNaPodroze >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>