Zniżka na booking (90 zł lub 10%) i na airbnb (100 zł)

Booking-airbnb2

Przed Wami jeszcze wrześniowe wakacyjne wyjazdy lub weekendowy wyjazd i szukacie taniego noclegu? Polecamy Wam dwie aktualne zniżki na Booking >>> lub na Airbnb >>>, jedna w wysokości 90 zł (25 USD) druga to 10% wartości rezerwacji, a na AIRBNB o wartości 100 zł, wszystkie do wykorzystania na noclegi! :) Szczegóły znajdziecie poniżej.
jakoszczedzacnapodroze.pl

BOOKING.COM (ZNIŻKA W WYSOKOŚCI 90 ZŁ (25 USD)) lub zniżka 10% wartości rezerwacji

1) Zniżka 25 USD

Booking.com tego serwisu nie trzeba opisywać, bo go chyba wszyscy znają ;)

Jak otrzymać zniżkę (zwrot) w wysokości 90 PLN (25 USD)?

  • Wystarczy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z tego linka >>>.  Po przejściu na stronę booking pojawi się Wam informacja o zniżce.

Zniżka (zwrot) o wartości 90 zł zostanie zwrócona na kartę po zrealizowanym noclegu. (By otrzymać zwrot, łączna kwota za nocleg musi wynosić minimum 50 USD). Aby przyśpieszyć zwrot na kartę musimy zapisać dane karty w swoim profilu na bookingu (W tym celu wchodzimy w booking.com -> Informacje o Tobie -> Dane Kart -> Użyj tej karty, aby odebrać nagrodę,

button_odbierz-zwrot-zl-usd-za-swoja-rezerwacje-na-booking-com

2) Zniżka 10% Wartości rezerwacji

Jak otrzymać zniżkę (zwrot) 10% wartości rezerwacji?

  • Wystarczy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z tego linka >>>.  Po przejściu na stronę booking pojawi się Wam informacja o zniżce (10%).

Zniżka (zwrot) 10% wartości rezerwacji zostanie zwrócona na kartę po zrealizowanym noclegu. Aby przyśpieszyć zwrot na kartę musimy zapisać dane karty w swoim profilu na bookingu (W tym celu wchodzimy w booking.com -> Informacje o Tobie -> Dane Kart -> Użyj tej karty, aby odebrać nagrodę,

button_odbierz-zwrot-w-wysokosci-wartosci-rezerwacji-na-booking-comAIRBNB (zniżka w wysokości 100 zł):

Airbnb – to portal istniejący od sierpnia 2008 roku z siedzibą główną w San Francisco, Kalifornia – to zaufany rynek społeczności zajmujący się pośrednictwem w wynajmie całych mieszkań, apartamentów czy też samych pokoi. Airbnb łączy ludzi dzięki wyjątkowym doświadczeniom z podróży dostępnych na każdą kieszeń w ponad 65 000 miast i 191 krajach. 

Osoby, które jeszcze nie rezerwowały noclegu korzystając z Airbnb >>> mogą otrzymać zniżkę w wysokości 100 PLN na pierwszy nocleg!

Jak otrzymać zniżkę w wysokości 100 PLN na start?

  • Przejdźcie na stronę Airbnb korzystając z  tego linka >>>.
  • Zarejestrujcie się poprzez stronę z informacją o odbiorze zniżki w wysokości 100 zł.
  • Po wypełnieniu formularza, potwierdźcie swoją rejestrację w otrzymanym mailu i uzupełnijcie swój profil.

Zniżka o wartości 100 zł zostanie naliczona automatycznie dla noclegów gdzie minimalna łączna kwota to 210 zł.

button_odbierz-zl-na-swoja-pierwsza-rezerwacje-na-airbnb

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, dołącz do naszych czytelników i zarejestruj się na nasz newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymywać informację o kolejnych interesujących wpisach prosto na skrzynkę mailową. 


Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/JakOszczedzacNaPodroze >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>