Darmowe 2500 punktów od IHG!

KA_IHG
Dziś (1.12) wystartowała promocja IHG (Adwentowy Kalendarz), do zdobycia jest m.in. 2500 darmowych punktów IHG. Aby otrzymać darmowe 2500 punktów należy przez co najmniej 5 dni z rzędu uczestniczyć w promocyjnej zabawie. Punkty promocyjne powinny trafić na nasze konto do 14 stycznia 2017 r. Dodatkowo każdego dnia mamy szansę zdobyć dodatkowe punkty lub nagrodę rzeczową. (np. dziś 1 grudnia jest to Xbox One). Aby wziąć udział w zabawie należy zarejestrować się w tej promocji. Link do rejestracji poniżej.  jakoszczedzacnapodroze.pl

>>> LINK do promocji – Adwentowy kalendarz IHG <<<

Dla tych, którzy będą pamiętać, aby codziennie wziąć udział w zabawie, będzie to łatwe zdobycie 2,500 punktów IHG.

Jest to również doskonała okazja, aby przedłużyć ważność już zgromadzonych punktów, gdyż każda aktywność punktowa na koncie przedłuża ważność wszystkich posiadanych punktów o kolejne 12 miesięcy.

Tych co nie mają jeszcze konta w IHG, zachęcamy do rejestracji w programie lojalnościowym IHG Rewards Club >>>

IHG czyli InterContinental Hotels Group to sieć hotelowa do której należą takie sieci jak: InterContinental, Holiday Inn, Holiday Inn Express, Indigo czy Crowne Plaza, prowadzi program lojalnościowy IHG Rewards Club >>> .

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, dołącz do naszych czytelników i zarejestruj się na nasz newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymywać informację o kolejnych interesujących wpisach prosto na skrzynkę mailową. 


Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/JakOszczedzacNaPodroze >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>